202005-platyna

Oryginalny wpis na wykop

Głosujemy nad najbardziej propagandową tematyką w wydaniu TVP z całego miesiąca. Pod podsumowaniem Maja zapytałem was o wybór tematów do ankiety. Poza Latkowskim, Trzaskowskim i sprawie wyborów mireczek @amator_marynowanego_czapi zaproponował Strajk przedsiębiorców. Oto opis dostępnych wyborów:

Latkowski atakuje celebrytów bez dowodów- Wykorzystanie Telewizji Publicznej do oskarżania celebrytów, bez prezentowania jakichkolwiek dowodów. Pedofilia to jest okrutne przestępstwo i każdy powinien być za nie ścigany, dlatego NIE WOLNO oskarżać kogoś nie mając na to dowodów. Przypuszczenia mogą się nie sprawdzić a nadszarpniętej reputacji celebrytów wtedy TVP nie naprawi. Warto dodać, że ten film odwrócił uwagę, od innego znacznie lepszego filmu o pedofilii pt. ,,Zabawa w Chowanego”

Ataki TVP na Trzaskowskiego- Merytoryczna krytyka jest słuszna i mile widziana, ale Telewizji rządowej powinna być obiektywna. OBIKETYWNA. Czyli nie prezentujemy czarno-białej rzeczywistości i pozwalamy osobie krytykowanej obronić się/ zaprezentować swój punkt widzenia. Niestety obecna TVP nie prezentuje takich standardów.

Opozycja winna braku wyborów- TVP postanowiło odpowiedzialnością obarczyć tylko jednego winnego: Opozycję i Senat. Tak to prawda: ta ustawa była przetrzymywana, być może nawet i specjalnie, ale jest jedna istotna kwestia: SENAT MIAŁ PRAWO JĄ PRZETRZYMYWAĆ. Prawo jest prawem. Skoro takie są narzekania na Senat….to trzeba było wygrać wybory w tej izbie parlamentarnej. Nie jest winą Opozycji, że wygrała większość w Senacie. Przetrzymywanie niestety, ale było zgodne z przepisami. Zresztą jak pilnujemy się przepisów to spójrzmy na 2 stronę medalu: Bezprawnie (kiedy nie było jeszcze ustawy) wydrukowano karty wyborcze. W dodatku one wyciekły (najprawdopodobniej, bo nie dostaliśmy potwierdzenia, że to były prawdziwe karty…ale nie dostaliśmy też dementi). Kreowanie czarno-białej rzeczywistości nie jest kreowaniem prawdziwej rzeczywistości.

Kłamstwa nt Strajku Przedsiębiorców- Temat który trwał co prawda kilka dni, ale wywołał spore napięcie, bo tyle fałszerstw ….że czas je wszystkie wymienić:

  • Kłamstwo dot. nielegalności strajku (ktoś w to wątpi, to zachęcam do analizy obowiązujących przepisów)
  • Kłamstwo dot. agresywności uczestników strajku
  • Kłamstwo dot. nieagresywności policji i braku aresztowań
  • Kłamstwo dot. okupowania radiowozu przez Burego, jakby miał staranować kilkunastu policjantów
  • Nieprzedstawianie rzeczywistego obrazu manifestacji
  • Nieobiektywne przedstawianie uczestników strajku
  • Powielanie Kłamstw rzecznika Policji, który kłamał jawnie pomimo istnienia wielu nagrań które ukazują inny obraz rzeczywistości (XXI WIEK PANIE RZECZNIKU, W TELEFONACH LUDZIE MAJĄ KAMERY I NAGRYWAJĄ PRAWDZIWY PRZEBIEG)

Platynowe Goebbelsy będą trzy: Złoty Platynowy, Srebrny Platynowy i Brązowy Platynowy. Jeżeli 1 miejsce nie będzie posiadało 10% przewagi nad 2 miejscem to zostanie pomiędzy nimi zorganizowana dogrywka o złoto. Złota Platyna(i ewentualnie Srebrna) będzie brać udział w głosowaniu na Diamentowego Goebbelsa czyli ankiety, którą będę organizował co kwartał:(w cyklu: Styczeń-Marzec, Kwiecień-Czerwiec, Lipiec-Wrzesień, Październik- Grudzień) czyli najbliższe głosowanie nad diamentem na początku lipca.


Oryginalny wpis na wykop

Zdecydowane 1 miejsce zdobyła Opozycja winna braku wyborów 801 głosów (73.42%). Zrucanie odpowiedzialności za własne grzechy…ech szkoda gadać.

2 miejsce zdobywa jeden z faworytów do czerwca, czyli Ataki na Trzaskowskiego 116 głosów (10.63%). To jest kompletne zło wcielone, trzeba wyemitować 2 program 24-godinny tylko o tej tematyce.

NA 3 miejscu mamy remis: Latkowski atakuje celebrytów bez dowodów oraz Kłamstwa w sprawie Strajku Przedsiębiorców zdobyły po 87 głosów (7.97%). Z jednej strony Oskarżanie bez prezentowania dowodów a z drugiej…Kłamanie i zmyślanie dowodów.

  • 202005-platyna.txt
  • ostatnio zmienione: 2020/06/11 20:28
  • przez jaxonxst