202004

2020-04 podsumowanie

Oryginalny wpis na wykop


22 kwietnia

Tarcza antykryzysowa chroni Polaków (Brązowy Goebbels) Rolnicy dostaną pomoc antysuszową (Brązowy Goebbels) 16 dzień zwłoki senatu naraża Polaków (Srebny Goebbels) Polacy chcą głosowania korespondencyjnego, a działania Grodzkiego naraża Polaków. Marszałek Senatu kieruje się tylko dobrem MKB. Przepisy Tarczy 2.0 wymuszają przeprowadzenie wyborów w terminie 10 maja. Instytucje państwowe drukują karty wyborcze. Pomimo braku ustawy te karty już są drukowane wedle jej przepisów, by zdążyć na wybory.

23 kwietnia

Polska chce zerowego VAT na książki (Brązowy Goebbels) Sondaż od KANTAR! (Srebny Goebbels) PAD 59 WKK, Hołownia 7 Biedroń, Bosak 5 MKB 4 Inny kandydat 3 10 proc nie wie

17 dzień zwłoki senatu (Srebny Goebbels) MKB dramatycznie szybko traci z 29 do 4 procent. Budka musi suflować MKB, a PAD otrzymuje wsparcie od muzyków disco-polo. Znowu o korespondejnych wyborach i chęci ich przełożenia (polityczny interes opozycji). W USA popierają wybory korespondencyjne.

Fake newsy przeciwników PL rządu(ZŁOTY GOEBBELS)

Jazda po GW i TVN. Zarzucanie TVN kłamstw (wspomnienie z katastrofy smoleńskiej i wspieranie opozycji. TVP zwalcza manipulacje TVN.

24 kwietnia

18 dzień zwłoki naraża Polaków (ZŁOTY GOEBBELS)

To samo co wcześniej ale tym razem jeszcze mocniej. Zapewnianie o bezpieczeństwie wyborów, WHO potwierdza tezę PiS. Polacy chcą takich wyborów. PAD ufa Ministrowi Zdrowia, a dla opozycji wybory są ważniejsze niz zdrowie. A za pełooo i kuszenie Gowina. Rząd jest zmuszony do drukowania. Brakuje podstawy prawnej do drukowania? Ale przecież ustawa się proceduje i bd uchwalona!

Musimy obronić demokracje w czasie zarazy (Brązowy Goebbels) Atak na gosp partiotyzm (Brązowy Goebbels)

25 kwietnia

był na próbę bez Goebbelsów, ale warty podkreślenia fakt: 1 raz pojawia się sondaż gdzie PAD ma 65%

26 kwietnia

20 dzień zwłoki senatu naraża Polaków (Brązowy Goebbels) Grodzki usłyszy zarzuty korupcyjne? (Brązowy Goebbels)

27 kwietnia

Nie ma zgody na prywatyzację szpitali (Srebny Goebbels) PAD nie chce prywatyzacji a KO i Grodzki tak. W państwowych każdy jest równy, nie to co w prywatnych. U prywaciarzy nie ma trudnych przypadków medycznych np. Walki z Covid-19. Prywatne szpitale nie przyjmują pacjentów z Covid19, spada to na ciężar publicznych. Za PO-PSL rosły długi i kolejki. Teraz mamy ponad 100 mld więcej i łatwiejszy dostęp do pomocy medycznej. 21 dzień zwłoki…wiecie co dalej :( (Srebny Goebbels) Bezpiecznie w lokalach, jednorazowe maseczki i długopisy. W ponad 20 miejscach mamy bezpieczne wybory uzupełniające. Grodzki nie utrzymuje dystansu 2 m. Wiele wątków, Trzawskowski, MKB, Eksperci Grodzkiego, Gowin itd. Polityczny atak za ochronę rolników (Srebny Goebbels) TVN zaatakował Ministra rolnictwa. TVN za prywaciarzami. Widzowie TVN nie znają prawdziwej narracji TVP. TVN śmieje się z krowy plus i manipuluje po całości.

28 kwietnia

Wsparcie dla poszkodowanych przez suszę (Brązowy Goebbels) Ignorowali dramat Polaków, teraz pouczają (Srebny Goebbels) Opozycja chce klęski żywiołowej a w 2015 r. nie chciała. Co za peło było plus Cimosiewicz z 1997 r. Tusk ogłosił kapitulację MKB (Srebny Goebbels) Tusk woła o bojkot wyborów. Opozycja nie wierzy w MKB i się do niej nie przyznaje. Plan KO wobec Gowina. Inni kandydaci atakują środowisko KO

ZŁOTY GOEBBELS za pominięcie kwestii bezpieczeństwa wyborów, opinii OBWE, stanowiska szefa PKW

29 kwietnia

Od tego dnia pojawiają się redaktorzy, będą dodawani obok Goebbelsów

Inwestycje w retencjie i nawadnianie (Brązowy Goebbels), Magdalena Wierzchowska Opozycja nie chce wyborów w terminie (Srebrny Goebbels), Marcin Tulicki To samo co zawsze, w tym razem wypominanie również WKK jego grzeszków.

Sondaż Social Changes (Złoty Goebbels)

- PAD 64 - Hołownia 14 - WKK 8 - Bosak 7 - Biedroń, MKB 3 - Jakubiak 1 Kontrowersyjne wydatki samorządów (Srebny Goebbels) Brak światła i komunikacji w Krakowie. Bzdurne wydatki np. przepłacanie, na sztukę, czy też strefy relaksu. Brak ważnych inwestycji i skutecznego działania. Zaniedbanie np. Wersterplatte

30 kwietnia

Wątpliwe tłumaczenia medialnego koncernu (Brązowy Goebbels) Krzysztof Nowina-Konopka K.Zaradkiewicz P.O. pierwszego prezesa SN (Brązowy Goebbels) Skończona kadencja Małgorzaty Gerstorf (Srebny Goebbels) Konrad Wonsz Jej kadencja upolityczniła sądy. Flashbacki z jej rządów i przypomnienie komunistycznych sędziów SN. W dodatku przypomnienie sprawy wiertarki i 50 zł. Kto i dlaczego nie chce wyborów (Brązowy Goebbels) Marcin Szypszak

  • 202004.txt
  • ostatnio zmienione: 2020/05/28 00:51
  • przez admin