202005

2020-05 podsumowanie

Oryginalny wpis na wykop

Pierwszy dzień nowego miesiąca - Podsumowanie całego miesiąca, wasz wybór do ankiety

Drugi dzień nowego miesiąca - Głosowanie w ankiecie na Platynowego Goebbelsa

Czwarty dzień nowego miesiąca - Wyniki Głosowania

Wyniki Platynowych Goebbelsów Kwietnia 2020x

Złota Platyna: Krytyka TVN i innych mediów 571 głosów (39.54%)

Srebrna Platyna: Kaczyński 10 kwietnia: pomniki i cmentarze 372 głosy (25.76%)

Brązowa Platyna: Dni zwłoki senatu narażają Polaków (Grodzki) 353 głosy (24.45%)

Brązowe Goebbelsy są tylko wspominane. Srebrne i Złote będą okraszone krótkim opisem czego dotyczyły.

link wykop

Nowa oferta dla Polaków (Srebny Goebbels) Pierwszy materiał tego miesiąca rozpoczęliśmy programem wyborczym Andrzeja Dudy. Wg urzędującego prezydenta socjal jest cudowny i nie zostanie zabrany, a pieniędzy dla obywateli będzie jeszcze więcej Wyborcza Niekonsekwencja (Brązowy Goebbels) Ochrona Miejsc Pracy (Brązowy Goebbels)

link

nie było mnie

link wykop

Walka o wyborców trwa (Brązowy Goebbels), czyli MKB 2 procent

Polityk PSL: wybory ,,nie„, koncert ,,tak” (Brązowy Goebbels), Koncert w Ciechanowie

link wykop

Opozycja naraża zdrowie Polaków ZŁOTY GOEBBELS

Opozycja nie chce wyborów korespondencyjnych, przez co termin 10 maja jest zagrożony.

Poczta wg opozycji jest źle przygotowana, wg rządu świetnie.

Politycy opozycji są hipokrytami, kłamcami a tak w ogóle robią to tylko z powodu słabych sondaży.

Opozycja próbuje kusić Gowina, a Hołownia płacze.

Tarcza Antykryzysowa chroni Polaków (Brązowy Goebbels)

Polska odporna na dyktakt z Kremla (Brązowy Goebbels) Baltik Pipe vs Nordstream 2

link wykop

Sondaż Social Changes ZŁOTY GOEBBELS

PiS 52
KO 17
Lewica 12
Konfederacja 9
PSL-Kukiz 8

Złota statuetka przyznana nie z powodu tego sondażu, a drugiego, gdzie wyraźnie pogrożono Porozumieniu Gowina:

Sondaż poparcia wśród wyborców zjednoczonej prawicy:

87 PiS
4 Solidarna Polska
2 Porozumienie Gowina
7 niezdecydowani

Andrzej Duda ze wsparciem ,,Solidarności„ (Srebrny Goebbels)

Kolejny raz o cudowności socjalu, którego Andrzej Duda nie zabierze. Kandydaci opozycji mają złe propozycje, nie to co urzędujący Prezydent.

Opozycja gra bezpieczeństwem Polaków (Srebrny Goebbels)

Chaos w Senacie, który naraża zdrowie Polaków. Ludzie na ulicy chcą korespondencyjnie. Ultimatum dla Gowina: albo z PiSem, albo wypad z rządu.

Atak kasty za dekomunizację sądów (Brązowy Goebbels) czyli ataki na Zaradkiewicza

link wykop

Marszałek Senatu i korupcja (Srebrny Goebbels)

Kiedy był lekarzem Marszałek brał łapówki, liczne łapówki. 90 osób przesłuchanych przez CBA. Oczywiście największym absurdem jest to, że dawanie w łapę to powszechna praktyka, oczywiście zła, ale istniejąca w wielu miejscach.

Kto finansuje kampanię Hołowni? (Srebrny Goebbels)

Ciekawy pasek, którego sprawa niedawno odżyła w związku z skierowanym pozwem do TVP ws tego materiału. Podejrzane dofinansowanie. Krych i jego żona go finansują a to wpływowi biznesmeni. Hołownia dostaje środki poprzez mikropłatności, a to nielegalne. A tak kończąc to Hołownie modli się o makaron i chwali się na Twitterze, że córce bułki gotuje

Uzurpatorzy z unijnego trybunału (Brązowy Goebbels) 1 raz wspomniano o sprawie niemieckiego TK

Ankieta: Debata Prezydencka 2020

Z okazji debaty w TVP zorganizowałem dla mirków 3 ankiety: Wygryw, Przegryw i Showmen debaty

Obiektywnie oceniając debatę nie było zdecydowanego zwycięzcy, ale nie było też zdecydowanego przegranego. Oceny mirków pokryły się opiniami wielu ekspertów z różnych mediów i środowisk politycznych (nie mam oczywiście tutaj na myśli PiS i TVP bo tam ogłoszono ogromne zwycięstwo Dudy of course). Warto podkreślić, że organizacja debaty była skandaliczna, zrobiona na ,,odwal się”.

5 pytań po minucie plus swobodna wypowiedź. Brak możliwości pytania kandydatów co likwidowało jakąkolwiek możliwość interakcji. Prowadzący który informuje o przerywaniu gdy ktoś nie odpowiada na pytanie, a potem nic z tego zapewnienia nie robi (Tanajno np.). Było jeszcze wiele innych kwestii jak np. wadliwy czasomierz, złe ujęcia kamery, ułożenie pytań debaty pod Andrzeja Dude itd.

Wygryw:

Wygrywem mirków został Szymon Hołownia 324 głosy (35.03%). Jego doświadczenie dziennikarskie i odwoływanie się do emocjonalnych, ale też merytorycznych kwestii zaowocowało.

2 miejsce zajął Krzysztof Bosak 231 głosów (24.97%). Kandydat Konfederacji zawsze gwarantuje swoją osobą wysoki poziom merytoryki i kultury.

3 i 4 miejsce należały do Władysława Kosiniaka-Kamysza 114 głosy (12.32%) i Stanisława Żółtka 100 głosów (10.81%). Również prezentowali dobry, merytoryczny poziom.

Przegryw:

Przegrywem debaty zostali urzędujący Prezydent 261 głosów (39.07%), oraz była kandydatka PO Małgorzata Kidawa-Błońska 206 głosów (30.84%). Postawa tego pierwszego szokuje. Naprawdę. Pytania idealnie podpasowane pod niego, w dodatku Pan Prezydent nie sprawiał wcześniej wrażenia złego mówcy (PS. nie mylić złe poglądy z byciem złym mówcą). Przed elektoratem więcej wybroniły Prezydenta jego urywki wypowiedzi w Wiadomościach niż jego wypowiedzi. Małgorzata nigdy nie była dobrym mówcą, co było wiadome i widoczne w tej debacie. Nie miała poważnych wpadek i wcale nie wypadłe tragiczne co możemy uznać za jej sukces.

Showman: Paweł TANAJNO TANAJNO TANAJNO 286 głosów (55.97%)…Miał gdzieś zadawane pytania, mówił w większości tylko o sprawach przedsiębiorców. Tego nawet nie trzeba komentować.

2 miejsce zajął Stanisław Żółtek 90 głosów (17.61%). Jego aparycja i styl wypowiedzi przypominał typowego wujka, który opowiada o polityce przy kufelku tradycyjnego piwa. Można go uznać za pozytywny rodzaj Showmana.

link wykop

Klęska opozycji, sukces demokracji ZŁOTY GOEBBELS

Veto senatu zostało odrzucone dzięki umowie Gowina z Kaczyńskim. Wszyscy są zadowoleni. Zjednoczona prawica odnowiła swe wewnętrzne więzi. Opozycja to hipokryci: chcieli 10 maja tradycyjnie a teraz narzekają na przesunięcie wyborów. TVN też straszył ws wyborów, bo to przeciwnicy PiSu. Z PO kpią internauci.

Sondaż: PAD wygrał debatę ZŁOTY GOEBBELS

Sondaż naszego ulubionego Social Changes:

PAD 42
Hołownia 23
WKK 10
Bosak 7
MKB 6
Biedroń 5
Jakubiak 3
Tanajno 2
Żołtek 1
Piotrowski 1

Przedwyborcze starcie (Srebrny Goebbels)

PiSowska wersja debaty prezydenckiej. PAD wygrał, MKB przegrała. Typowe słodzenie Prezydentowi i oczernianie opozycyjnych kandydatów. Inwestycje uratują PL gosp (Brązowy Goebbels) Mnóstwo przystanków kolejowych dzięki PAD

link wykop

Sondaż: Polacy stawiają na PAD ZŁOTY GOEBBELS

Ukochane Social Changes:

64 PAD
13 Hołownia
7 WKK
7 Bosak
3 Biedroń
2 MKB
1 Pozostali czterej kandydaci

Opozycja chce wywołać wyborczy chaos (Srebrny Goebbels) Opozycja oskarża Sasina, a narażała w Senacie zdrowie Polaków. PO zmieniła nastawienie do Gowina, a wydrukowane karty wyborcze jeszcze się przydadzą.

Miliardy złotych płyną do przedsiębiorców (Brązowy Goebbels) Tarcza chwalona przez ING

link wykop

Opozycja gra na wyborczy chaos (Srebrny Goebbels) Zabójcze koperty, Bojkot wyborów przez MKB, wszyscy poza Konfederacją poparli wydruk kart wyborczych. Opozycja nie chce by wyborcy wiedzieli kiedy są wybory

Kreml pisze historię na nowo (Brązowy Goebbels) Rząd PO-PSL współpracował z Niemcami i Rosją

link wykop

Opozycja chce wywołać wyborczy chaos (Srebrny Goebbels) Senat naraził zdrowie Polaków, chcą chaosu w kraju. Hołownia pozuje z przebierańczym generałem. Schetyna, Wałęsa, Komorowski i KOD chcą PiS pozbawić władzy przemocą. A przemoc to zło i nie wolno nawoływać do nienawiści.

Więcej pieniędzy w portfelach Polaków (Brązowy Goebbels) Jarkowe, 13-stka, wiele wam rząd dał co PO-PSL nie dało. Wkrótce PAD zapewni nam 14stke dla emerytów

link wykop

Opozycja próbuje wywołać chaos polityczny ZŁOTY GOEBBELS

Opozycja chce rozliczyć rząd z powodu nieodbycia się wyborów, a brak wyborów to była ich wina, a nie rząd. Opozycja to hipokryci: mówili o zabójczych kopertach, a teraz pretensje, że wybory się nie odbyły. TVN tubą propagandową PO

Atak za obronę (Srebrny Goebbels)

Opozycja grozi trybunałem stanu Sasinowi, który zaprezentował się wzorowo w zarządzaniu państwowymi spółkami. Jedyny jego stan to mąż stanu. Media kolejny raz nas oskarżają. PO lubi się z bizmesmenami, Putinem. GW oskarża nas a pobiera pieniądze z tarczy. Atak na Sasina spowodowany jest jego sukcesami

Opozycja chce siłą przejąć władzę (Srebrny Goebbels)

Kurosz sympatyzujący z opozycją nawoływał do mordu. Farmy Trolii i Soki z Buraka PO. Sikorski: dorżniemy watahe, Komorowski lanie dechą, Palikot by strzelał. Palikot lubi się z Tanajno który zorganizował agresywne protesty gdzie ucierpiała policjantka. Przypomnienie morderstwa Rosiaka i ataki na biuro Beaty Kępy.

Polska gosp walczy z koronakryzysem (Brązowy Goebbels) Czyli plan 100 obwodnic

link wykop

W sejmie o wyborach (Srebrny Goebbels)

Pierwsza wzmianka o możliwym innym kandydacie KO. Nowe wybory będą sprawiedliwe. KO zablokowała wybory a teraz krytykuje rząd. Dni zwłoki senatu naraziły Polaków. Nie mamy stanu klęski żywiołowej a sondażowej KO

Ataki na ministra (Srebny Goebbels)

GW atakuje fejkami Szumowskich. Krytyka zakupów maseczek. Szumowski cieszy się ogromnym zaufaniem obywateli.

30 lat temu powstało Porozumienie Centrum (Srebrny Goebbels) Retrospekcja rocznicy powstania najlepszej partii w historii Polski.

Polska gosp odporna na kryzys (Brązowy Goebbels) Jest w pyte

link nie było mnie

link wykop

Człowiek-Usterka marzy o pałacu? ZŁOTY GOEBBELS

Masakrowanie Rafała Trzaskowskiego. Strefa relaksu, głupie inwestycje, drzwi naprawiane taśmą klejącą, awarie w tym oczyszczalni Czajka, a tak w ogóle to lubi w LGBT

Miliardy złotych dla PL rodzin (Srebny Goebbels)

500 PLUS, Mieszkanie Plus, 13stka i 14stka…

Tutaj powinien być sondaż, że wyborcy KO nie chcą MKB, ale…..wbrew pozorom się sprawdził

Kidawa-Błońska wyprowadzi sztandar (Brązowy Goebbels) MKB słaba, nadchodzi wymiana

link wykop

Kandydat dubler zastąpił MKB ZŁOTY GOEBBELS

MKB upokorzona, wszyscy w KO się jej wyrzekli, tylko PAD ją szanuje. KO instrumentalnie potraktowało troskę o zdrowie Polaków, ,,Zabójcze koperty”. KO chce zamienić zabójcze koperty na zabójcze długopisy : Trzaskowski musi zebrać100 tys podpisów musi teraz zebrać. Z tego powodu zmarnujemy mnóstwo mln z powodu wydrukowania nowych kart wyborczych. Porażki Trzaskowskiego (Złoty Goebbels z 14 maja). Polska Gospodarka walczy z kryzysem (Srebrny Goebbels) Cud w naszej gospodarce, jesteśmy bogaci, najmniej stratni

link wykop

Polska wzorem w walce z epidemią i kryzysem (Srebny Goebbels)

Ekspert Hiszpanśki liże rządowi tak, że aż nam wszystkim jest przyjemnie. Recesja w I kwartale znacznie niższa niż przewidywana, wzrost 1,6 PKB w PL, u Niemców spadek o 2 proc. Na tle Europy najlepiej ratujemy i zdrowie i gospodarkę. Ha tfu Protest Przedsiębiorców, to było nielegalne, agresywne zgromadzenie. Pominięto zatrzymania senatora Burego, a tak w ogóle to TARCZA jest super

Sondaż: Polacy stawiają na PAD (Srebny Goebbels)

PAD 52,8
WKK 11,8
Hołownia 10,5
Trzaskowski 10,2
Bosak 7,8
Biedroń 5,7
Inny kandydat 1,3
Kandydat Trzaskowski (Srebrny Goebbels)

Trzaskowski łamie obietnice: miał nie kandydować. Był złym prezydentem Warszawy, blokował wnioski o tarcze. Trwa już zbieranie podpisów pod jego kandydaturę co jest nielegalne. Sok z Buraka lubi się z Trzaskowskim. KO nie dba o zdrowie Polaków: nie boi się o zabójcze długopisy a groził zabójczymi kopertami

W złym stylu (Brązowy Goebbels) MKB była słabą kandydatką

link] [[https://www.wykop.pl/wpis/49488783/skrot-propagandowych-wiadomosci-z-dnia-17-maja-202/|wykop

Skuces rządowej tarczy problemem opozycji ZŁOTY GOEBBELS

- Firmy wracają do pracy dzięki tarczy do normalności. Rządowa tarcza to ponad 300 mld pomocy, czyli ponad 15 proc PKB. Cały świat łącznie z PO chwali naszą tarcze. Trzaskowski nie daje sobie rady jako prezydent Wa-wy. Agrysywny, nielegalny protest przedsiębiorców. Bury siłą powalił wszystkich funkcjonariuszy i anektował radiowóz. Ale wiecie co? 70 proc z nich nie było przedsiębiorcami.

Silna PL irytuje Niemców (Srebrny Goebbels)

Dla UE polityczny prezes TK w Niemczech jest ok, a w Polsce polityczny prezes to zło. Niemiecki rząd wykorzystuje Niemieckie Media w PL by atakować działania naszego rządu.

Zamach na wolność słowa (Srebny Goebbels)

- Trzaskowski chce nas zlikwidować, każe nam się spieszyć zadawać pytania. Nawet dziennikarz onetu twierdzi, że nie wolno nam kneblować ust. Trzaskowski boi się trudnych pytań, to dlatego tak reaguje. Zbieranie podpisów, zabójcze koperty, kandydat-dubler.

Oświadczenie Prymasa Polski (Brązowy Goebbels) To tylko wyjątki, reszta księży jest super

link

18 maja mnie nie było, ale @dusiciel386 zrobił własne podsumowanie, które wrzuciłem na tag wykop

link wykop

Tarcza finansowa działa (Srebrny Goebbels)

40 mld już trafiło do przedsiębiorców, 145 tys firm złożyło już wniosek. PAD: konieczna była Tarcza i programy państwowe by ratować PL przedsiębiorczość, państwo działa świetnie. Przy okazji nie porzucamy rozwoju Polski wschodniej

Wspólna Deklaracja (Srebny Goebbels) List ludzi kultury pt. 10 kwietnia ból Kaczyńskiego był lepszy niż nasz

Atak na Ministra Zdrowia (Brązowy Goebbels) Maseczki wadliwe, no i brat.

Interes PL czy zagranicznego Lobby? ZŁOTY GOEBBELS

link wykop

Interes PL czy zagranicznego Lobby? ZŁOTY GOEBBELS

Wygrana z Gazpromem, powrót rządów PO-PSL zagrożeniem dla PL racji stanu. Trzaskoski lubi w zagranicę, to sekciarz. PiS jest antymiędzynarodowy i propolski.

Polski sukces gosp drażni Niemców (Srebrny Goebbels) Nasza gospodarka > gospodarka niemiec. U nas socjal u nich brak ludzi do zbierania szparagów

Gospodarczy dołek już za nami (Brązowy Goebbels) Tarcza, Wiedźmin, retencja

Wyborcze gry opozycji narażają Polaków (Brązowy Goebbels) To co zwykle…

Neumann pomagał zarobić na epidemii (Brązowy Goebbels) To nie Szumowski jest zły, a on

link wykop

Wyjątkowe wydanie z 4 Złotymi. To tutaj zaczyna się historia Latkowski vs celebryci

Zatoka Milczenia ZŁOTY GOEBBELS

Celebryci na pewno tam uprawiali pedofilie. Macie gadać i się przyznać. Kiedy Dziennikarze otrzymywali pogróżki, celebrites stali za Zatoką, stali nawet wtedy, kiedy dziewczyny cierpiały. Nie można być pobłażliwym dla celebrytów, którzy wiedzieli o pedofili a nie mówili o niej.

Latkowski oskarża Celebrytów ZŁOTY GOEBBELS

Zły szyc, zły wojewódzki, Gadać Gadać Gadać Gadać. Oczywiście oskarżenia bez przedstawienia dowodu ale…gadać gadać gadać

Opozycja atakuje prof. Szumowskiego ZŁOTY GOEBBELS

- Ataki na rodzinę Szumowskiego, to dlatego że to dobry minister. Firma brata Szumowskiego dostawała pieniądze, ale Minister Szumowski nie ma z tym nic wspólnego. Za PO firma Brata dostała wiecej pieniędzy niż teraz, a tak w ogóle tym złym jest Neumann

Policjanci na celowniku zadymiarzy ZŁOTY GOEBBELS

Internetowe trolle śledzą policjantów. Protest przedsiębiorców to było nielegalne zgromadzenie, mamy pandemie a takie zgromadzenia są zagrożeniem dla zdrowia i życia. Policjanci chronią każdego ALE protest był niezgodny z prawem

Zmowa milczenia chroni pedofilów (Srebrny Goebbels) Wszyscy są w zmowie: dziennikarze, kasta sędziowska, jaxonxst, aktorzy, Moderacja Wykopu, Kononowicz, Paweł Jumper, Zbigniew Stonoga, Adrian Kleć, Rafał Trzaskowski….po prostu wszyscy. A Polański też był zły.

Sukces Rządu w walce z koronakryzysem (Srebrny Goebbels) Cudowna Tarcza, cudowna gospodarka, nawet Rumunii się z nami konsultują

Kulisy Afery Pedofilskiej (Brązowy Goebbels) Przedstawienie o czym był film, to była rozgrzewka

Wybory Prezydenckie 28 czerwca? (Brązowy Goebbels) Czy opozycja ponownie narazi Polaków?

link wykop

Naprawdę nic się nie stało? ZŁOTY GOEBBELS

Latkowski przewidział wpisy Wojewódzkiego i Szyca. Zarzucanie braku dowodów i kłamstw przez celebrites…ale dowody są: 15 latka się huśta na huśtawce. Celebryci bronili lokalu i nie przeprosili. Wojewódzki ociepla wizerunki polityków PO rozmowami o seksie.

Latkowski oskarża Miszczaka ZŁOTY GOEBBELS

TVN jest zły, Durczok tam lubił molestować, TVN wspiera celebrytów. Kasta TVN kreuje się przy okazji afery z Kazikiem na obrońców słowa. Tarcza antykryzysowa działa (Srebrny Goebbels) Ponad 4.3 mln wniosków o supertarczę, która ratuje przedsiębiorców, bardzo słabe wyniki tarczy w Warszawie.

Powrót do normalności (Brązowy Goebbels) Walka z Covid wygrywana, a PAD oddaje krew.

link wykop

Wielka afera pedofolska w 3mieście ZŁOTY GOEBBELS

Znowu o zatoce. Celebryci gadać, nie przepraszacie, film elementem politycznej walki, Showmen TVNU robił castingi na małych chłopców. Wsparcie dla przedsiębiorców i rolników (Srebrny Goebbels)

PiS wprowadził rolniczy handel detaliczny i są za to nam wdzięczni. Rządy PO-PSL nie dbały o rolnictwo. Wiele rodzin nie przetrwa bez socjalu, 500 plus pozwala przeżyć, (tak przeżyć…w kontekście survive). Zły strajk przedsiębiorców. Ludzie są zadowoleni z Tarczy.

link wykop

5 lat od wyborczego zwycięstwa PAD (Srebrny Goebbels)

Retrospekcja, przy której stanięcie człowieka na Księżycu może się chować.

Zero tolerancji dla pedofilii (Brązowy Goebbels) Znowu zatoka…

Rafał Trzaskoski unika trudnych pytań (Brązowy Goebbels) Trzaskowski i LGBT

link wykop

Koniec „Nadzywczajnej Kasty” (Srebrny Goebbels)

Kasta sędziowskie to zło wszechobecne, które kolaboruje z PO i UE. Wymienienie licznych przestępstw kasty.

Pedofile wśród Elit (Srebrny Goebbels) Znowu Zatoka

5 lat walki o suwerenność i dobrobyt (Srebrny Goebbels) Kolejna retrospekcja jak ta z 24 maja

Nowa pierwsza prezes SN (Brązowy Goebbels) Dobry wybór, niezależny sędzia

Brukselscy biurokraci atakują Polskę (Brązowy Goebbels) Trzaskowski i inni politycy PO skarzą nas do UE

link wykop

Opozycja znów opóźnia wybory (Srebrny Goebbels)

Senat znów przedłuża, a to byłaby formalność, to skandal. Z winy senatu nie było wyborów 10 maja. Senat teraz chce wybory po 6 sierpnia bo liczą na to, że kryzys gosp wpłynie na sondaże, bo jak na razie Trzaskowski przegrywa w II turze. A tak w ogóle to politycy PO mają złe tło na profilach na Twitterze, a Trzaskowski to kapuś.

Nietrafiony Atak (Srebrny Goebbels) Ataki na Szumowskiego są bardzo niecelne, Poseł Joński jest znacznie gorszy

Zmiany w SN (Brązowy Goebbels) Zmiana 1 prezesa SN początkiem nowej epoki

Zwyczajne ofiary nadzwyczajnej kasty (Brązowy Goebbels) Bohaterowie programu ,,Kasta”

link wykop

Opozycja antydemokratyczna chce chaosu ZŁOTY GOEBBELS

28 czerwca powinny być wybory. Senat znowu naraża Polaków, opóźnia pracę nad przepisami. Opozycja chce destabilizacji kraju, rewolucji, Grodzkiego na Prezydenta. Przez opozycje zmarnowaliśmy 70 mln, bo wydrukowaliśmy karty na wybory 10 maja. Trzaskowski zbiera nielegalnie podpisy

Pomoc dla ofiar aktywistów LGBT (Srebrny Goebbels)

Wyrok w sprawie kierowniczka IKEI vs pracownik anty LGBT. Ha tfu warszawska karta LGBT+. Trzaskowski wspiera LGBT. Prawie 2 mln zł Trzaskowski wspar komunistkę Lange.

Niemal 64 mld euro dla PL (Brązowy Goebbels) Ale dużo pieniążków!…uwierzę jak zobaczę, bo mówić to można sb mówić.

Defraudacje, łapówki i wędliny (Brązowy Goebbels) Żona Jońskiego jest be, a Szumowskiego jest wooooow.

link wykop

Atak za skuteczną walkę z epidemia? ZŁOTY GOEBBELS

Opozycja chce odwołania Sasina z powodu wydruku kart. Zarzut o utratę pieniędzy to błędny argument. Teraz karty się zmarnowały, bo PO zmieniła MKB na dublera Trzaskowskiego. Senat ponownie naraża zdrowie Polaków. Argumenty obronne tak silne, że aż Budka się wstydzi. Sasin to minister z wieloma sukcesami w zarządzaniu spółkami Skarbu Państwa.

Polska samorządność czy rozbita na regiony? (Srebrny Goebbels) PAD to mąż stanu, słońce narodu z najlepszym programem dla Polaków. Opozycja jest przeciwko sukcesowi Polaków i chce wprowadzić chaos w państwie używając do tego swoich samorządów.

Opozycja chce władzy bez wyborów (Srebrny Goebbels) PO zbiera podpisy a nie może ich zbierać (z prawnego punktu widzenia to fakt). Karnowski: ich stosunek do prawdy jest taki, że czują się panami Polski, bo ich nikt za łamanie prawa nie rozliczy (o ironio to zdanie świetnie pasuje do PiSu. Opozycja narażała zdrowie Polaków i nie chce wyborów

64 mld euro dla PL (Brązowy Goebbels) Cudowne finanse od UE, świetne wyniki tarczy, tylko warszawa zła.

Polacy chcą współpracy prezydenta i rządu (Brązowy Goebbels) Sprytny sondaż, który ma sugerować, że lepszym prezydentem jest ten, który współpracuje z PiSem

link wykop

Sondaż: Polacy popieraja socjal ZŁOTY GOEBBELS

Super sondaż, Polacy kochają. Socjal naturalnym kołem ratunkowym. Opozycja podwyższała wiek emerytalny i się kompromitowała, złodzieje to są. Wielkie inwestycje i mnóstwo pieniędzy już wkrótce

Przegrane głosowanie i klęska opozycji ZŁOTY GOEBBELS

Veto wobec Sasina odrzucone, błędne oskarżenia. Próba odwołania Sasina to atak na spółki państwowe i atak na repolonizacje. Spólki państwowe są super i jest znacznie taniej, bo źli prywaciarze są znacznie drożsi (Na pewno taki SpaceX to wyznacznik drożyzny prywaciarza, nad taniością misji NASA)

Antydemokratyczna opozycja żądna władzy (Srebrny Goebbels)

Grodzki chce być głową państwa, a PO torpeduje Wybory. Trzaskowski to zły kandydat. Trzaskowski nie realizuje swoich obietnic, opłaca komunistyczną morderczynie i draq queeny.

Bez paska: Samolot B1Blancer (Brązowy Goebbels) Silna Polska jest z USA, a PO lubi się z Rosją.

link wykop

Wyborcze gierki opozycji (Srebrny Goebbels)

Nielegalne zbieranie podpisów. Język nienawiści na ustach opozycji. Trzaskowski narzeka na drożyznę a zrobił ekskluzywne zakupy, w dodatku cytuje Biblię a jego syn nie był w 1 komunii świętej…a tak w ogóle to potrzebującej dał 20 groszy

Komu przeszkadza przekop mierzeji? (Brązowy Goebbels)

Trzaskowski jest wrogiem inwestycji, a inwestycje to przyszłość Polski. Jak Trzaskowski zostanie prezydentem to ludzie stracą. Polityka zagraniczna PO to podporządkowanie PL Niemcom i Rosjanom. PiS chce rozwoju dla wszystkich, PO tylko dla bogatych.

Polacy doceniają programy społeczne (Brązowy Goebbels) Super socjal, super tarcza, SUPERPARTIA K ( ͡° ͜ʖ ͡°)

link wykop

2 wizje rozwoju PL (Srebrny Goebbels)

Andrzej Duda inicjuje potrzebne inwestycje dla Polaków, Trzaskowski wręcz przeciwnie, chce zrobić dobrze Kremlowi

Kolejne ataki na TVP (Srebrny Goebbels)

My nie atakowaliśmy rodziny kandydata PO, Info o rodzine Trzaskowskiego i komunii świętej znane od 2 lat. To w ogóle dobrze, że wygarniamy, bo kandydat musi być znany od deski do deski: czyli go prezentujemy: Lubi w LGBT I dark Queeny, w dodatku chce tworzyć właśnie zielone ludziki, które tworzyłyby dla niego soki z buraka.

Wsparcie o rozwój PL wsi (Brązowy Goebbels) Andrzej Duda upamiętnia Wincentego Witosa. Władysław Kosiniak-Kamysz też, ale on jest zły, bo podniósł wiek i jest antywieś

Wasz wybór tematów do ankiety Platynowego Goebbelsa za maj Co się na pewno znajdzie w ankiecie: To jest wybór mój, żeby mieć gwarantowane w ankiecie, myślę że wszyscy się z nimi zgodzimy:

  • Bezpodstawne oskarżenia Latkowskiego- Wykorzystanie Telewizji Publicznej do oskarżania celebrytów, bez prezentowania jakichkolwiek dowodów. Pedofilia to jest okrutne przestępstwo i każdy powinien być za nie ścigany, dlatego NIE WOLNO oskarżać kogoś nie mając na to dowodów. Przypuszczenia mogą się nie sprawdzić a nadszarpniętej reputacji celebrytów wtedy TVP nie naprawi. Warto dodać, że ten film odwrócił uwagę, od innego znacznie lepszego filmu o pedofilii pt. ,,Zabawa w Chowanego”
  • Ataki na Trzaskowskiego- Merytoryczna krytyka jest słuszna i mile widziana, ale Telewizji rządowej powinna być obiektywna. OBIKETYWNA. Czyli nie prezentujemy czarno-białej rzeczywistości i pozwalamy osobie krytykowanej obronić się/ zaprezentować swój punkt widzenia. Niestety obecna TVP nie prezentuje takich standardów.
  • Opozycja winna braku wyborów - Powiedzmy sobie szczerze: jedyną realną przyczyną chaosu wyborczego jest Covid-19. Wszystkie wydarzenia z wyborami, które miały miejsce były spowodowane pandemią. Czy wybory 10 maja mogły się odbyć z godnie z prawem pomimo pandemii? Nie wiem. Pandemia to była sytuacja nagła i trzeba było opracować procedury bezpieczne dla głosowania, zachowując przy tym ustawowe terminy. Krótki czas działania i brak organizacji powodował, że to zadanie było trudne.

Jednak TVP postanowiło odpowiedzialnością obarczyć tylko jednego winnego: Opozycję i Senat. Tak to prawda: ta ustawa była przetrzymywana, być może nawet i specjalnie, ale jest jedna istotna kwestia: SENAT MIAŁ PRAWO JĄ PRZETRZYMYWAĆ. Prawo jest prawem. Skoro takie są narzekania na Senat….to trzeba było wygrać wybory w tej izbie parlamentarnej. Nie jest winą Opozycji, że wygrała większość w Senacie. Przetrzymywanie niestety, ale było zgodne z przepisami. Zresztą jak pilnujemy się przepisów to spójrzmy na 2 stronę medalu: Bezprawnie (kiedy nie było jeszcze ustawy) wydrukowano karty wyborcze. W dodatku one wyciekły (najprawdopodobniej, bo nie dostaliśmy potwierdzenia, że to były prawdziwe karty…ale nie dostaliśmy też dementi). Kreowanie czarno-białej rzeczywistości nie jest kreowaniem prawdziwej rzeczywistości.

Wasz wybór, co ma się jeszcze znaleźć w ankiecie:

Ten podpunkt wspomnę jeszcze w komentarzu, by był bardziej widoczny. Zapytam was co jeszcze ma się znaleźć w ankiecie spośród tych 3 punktów które wymieniłem?. Odpowiadacie w komentarzach pod wpisem. Oto propozycje (oczywiście możecie zaproponować własne):

Rodzina Szumowskich Afera z maseczkami i wykorzystywaniem pandemii do zarobku. Zarzut solidny, argumenty strona oskarżająca posiada? Ale jak przedstawia to TVP? Znany manewr pt. ,,to polityczny atak, a w PO są gorsi”. Temat na pewno się jeszcze będzie długo rozwijał.

Cudowna tarcza i socjal Promowanie polityki rządu jest czymś co telewizja publiczna (moim zdaniem) powinna robić. Naprawdę. Ale na za zasadzie obiektywizego przedstawienia rzeczywistości. Niestety TVP przedstawia wizję raju na ziemi, słuszności isnienia takiej polityki społecznej argumentując nie tylko to, że ona pomaga wszystkim i wszyscy są zadowoleni, ale także… że to jest narzędzie, które nie tylko uchroni przed kryzysem, ale też bez 500 niektórzy nie byliby w stanie przeżyć. Tak przeżyć. Przeżyć czyli nie umrzeć. W dodatku setki z wybranymi uczestnikami rozmów na ulicy mają podkreślić, że Polacy mają racje, że socjal PiSu jest dobry.

Kłamstwa nt Strajku Przedsiębiorców Temat który trwał co prawda kilka dni, ale wywołał spore napięcie, bo tyle fałszerstw ….że czas je wszystkie wymienić: - Kłamstwo dot. nielegalności strajku (ktoś w to wątpi, to zachęcam do analizy obowiązujących przepisów) - Kłamstwo dot. agresywności uczestników strajku - Kłamstwo dot. nieagresywnopści policji i braku aresztowań - Kłamstwo dot. okupowania radiowozu przez Burego, jakby miał staranować kilkunastu policjantów - Nieprzedstawianie realnego obrazu manifestacji - Nieobiektywne przedstawianie uczestników strajku (nieobiektywne) - Powielanie Kłamstw rzecznika Policji, który kłamał jawnie pomimo istnienia wielu nagrań które ukazują inny obraz rzeczywistości (XXI WIEK PANIE RZECZNIKU, WIESZ, ŻE W TELEFONACH LUDZIE MAJĄ KAMERY????)

PAD cudownym prezydentem Wszyscy kandydaci według TVP jest nieodpowiednich, ale jeden wychodzi wyraźnie przed szereg. Oto zwycięzca debaty prezydenckiej: Andrzej Duda. Uważam, że media publiczne powinny przedstawiać Prezydenta RP w pozytywny sposób. Tylko, że oczerniając wszystkich dookoła i uświęcając jednego….TVP nie jest w stanie tego zrobić w sposób obiektywny. Widz dostaje jasny przekaz jednego słusznego wyboru, sondaże sondażowni która jest tak obiektywna Jak dyktator mówiący o umiłowaniu wartości demokratyczny i jest pod ciągłym naciskiem materiałów promocyjnych urzędującego Prezydenta.

PL silna, zagranica słaba Kryzys gospodarczy, kryzys wyborczy, pandemia. Co z tego?. Serio. Co z tego? Na tle Europy radzimy sobie świetnie. Umarło bardzo mało osób, dzięki tarczy jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji gospodarczej, a tak w ogóle radzimy sobie najlepiej w Europie w czasie Pandemii i doganiamy kraje takie jak Niemcy. W Pyte.

To koniec krótkiego podsumowania. Z następnymi miesiącami postaram się by były coraz lepsze w swojej formie. PAMIĘTAJCIE O GŁOSOWANIU 2 CZERWCA, (głosowanie, które narazi zdrowie mirków)

  • 202005.txt
  • ostatnio zmienione: 2020/06/02 20:16
  • przez admin