2020ii-diament

2020-07-04

Oryginalny wpis na wykop


Czas na wybór Diamentowych Goebbelsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º), czyli Goebbelsów za II kwartał 2020 roku (kwiecień-czerwiec)

Zasady są proste. Rozstawienie kolejności jest zależne od miesiąca zdobycia platyny, oraz zdobytego Goebbelsa. W ankiecie wezmą udział Złote Platyny z kwietnia, maja i czerwca, oraz Srebrna Platyna z kwietnia

Krytyka TVN i innych mediów Kwiecień był miesiącem zmasowanych ataków na TVN. Abstrahując od lubienia/nielubienia TVNu zarzucano tym mediom po prostu wszystko wedle zasady ,,kto nie z nami, ten przeciwko nam.” Doszło do tego momentu, że pojawiła się bardzo inteligenta kontra TVNu. Przydała by się taka druga…

  • Twój ból jest lepszy niż mój oryginalnie: (Kaczyński 10 kwietnia pomniki i cmentarze)

Ależ to był piękny fikołek. Okłamanie w sprawie faktur, otwartego cmentarza dla każdego itd. W dodatku doszła afera z Radiem Trójka, gdzie ocenzurowano piosenkę Kazika.

  • Opozycja winna braku wyborów

Senat naraża zdrowie Polaków, to przez opozycję nie odbyły się wybory korespondencyjne. To była wina kompletnego nieprzygotowania, ale oczywiście CAŁĄ winę skierowano na senat opozycję. Warto też dodać, że przewalono 70 mld zł na te wybory, za których przygotowanie odpowiadało nie PKW, a… Jacek Sasin.

  • Uwielbienie Andrzeja Dudy

Andrzej Duda przedstawiany jako cudowny wódź, rodem z totalitarnej propagandy. To nie jest tak, że rządowe media mają mówić tylko źle o prezydencie, cmon mówimy o urzędującym prezydencie, ale forma w jakiej to jest robione była grubą przesadą. Czarę goryczy przelał materiał Macieja Sawickiego z 24 czerwca pt. Przedwyborcza Mobilizacja. Jeżeli to nie jest magnum opus stalinowskiej propagandy ,,dobrego ojca narodu”…to ja nie wiem co nią jest. To był materiał, dla którego wyszedłem z przyjętego stopniowania Goebbelsów, by nagrodzić ten materiał Podwójnym złotem.

  • 2020ii-diament.txt
  • ostatnio zmienione: 2020/07/07 23:35
  • przez admin